Roberto Piraloff Gift Card
Evocabank-ը Roberto խանութների ցանցի հետ համատեղ ներկայացնում է նոր նվեր քարտեր` Roberto խանութ սրահներում վճարումներ կատարելու համար:
Նվեր քարտերն իդեալական նվերի տարբերակ են բոլոր նրանց համար, ովքեր նախընտրում են թվայինն ու նորարարը։
Նվեր քարտի կարևոր առավելությունն է՝ դու որոշում ես նվերի գումարն, իսկ նվերի ընտրությունը թողնում նրան։ Դու միայն ընտրում ես գումարի չափը՝ 10,000-1,000,000 ՀՀ դրամի սահմաններում:
Նվեր քարտն ակտիվացնելու համար ուղղակի պետք է ունենալ EvocaTOUCH հավելվածը կամ մոտենալ ցանկացած մասնաճյուղ:
Նվեր քարտը կարող ես ձեռք բերել Roberto խանութ-սրահներից և կատարել գնումներ միայն Roberto խանութ-սրահներում։
Այն նախատեսված է անկանխիկ տարբերակով գնումներ կատարելու համար քարտի ձեռքբերման օրվանից սկսած՝ 6 ամսվա ընթացքում, առանց սպասարկման վճարի։
Սպասարկման պայմանները՝
• Քարտը տրամադրվում է անվճար և սպասարկվում է առանց վճարի,
• Քարտը գործում է մինչև Քարտի դիմերեսին նշված ամսի վերջին օրը ներառյալ,
• Քարտի լիցքավորումն իրականացվում է Բանկի, ինչպես նաև այլ վճարային տերմինալների միջոցով, ընդ որում՝ Բանկի վճարային տերմինալների միջոցով լիցքավորում իրականացնելիս՝ միջնորդավճար չի գանձվում,
• Քարտերի մնացորդի նկատմամբ Բանկի կողմից տոկոսագումարներ չեն վճարվում,
• Քարտի գործողության ժամկետի ավարտի կամ Քարտի կորստի դեպքում Քարտը վերաթողարկման ենթակա չէ,
• Բանկը պատասխանատվություն չի կրում Քարտապանին հասցված այն վնասի համար, որը հասցվել է Քարտը կորցնելու, Քարտապանի կողմից Քարտն ու PIN կոդը այլ անձի փոխանցելու, ինչպես նաև մինչև Քարտի գործողության ժամկետի ավարտը քարտային հաշվի միջոցները չօգտագործելու հետևանքով,
• Քարտը նվեր ստացած անձը կարող է մոտենալ մասնաճյուղ կամ դիմել քարտի ակտիվացման համար EvocaTOUCH հավելվածի միջոցով,
• Քարտի գործողության ժամկետի ընթացքում նվեր ստացած անձի կողմից Բանկ չներկայանալու և Քարտը չակտիվացնելու դեպքում Քարտի գումարը ենթակա չէ վերադարձման,
• Ակտիվացված քարտի գործողության ժամկետի ավարտից հետո Բանկը սկսում է հաշվարկել ամսական 10% (տասը տոկոս) սպասարկման վճար` ժամկետի ավարտի օրվա դրությամբ քարտային հաշվի մնացորդի նկատմամբ։ Մնացորդային գումարը կարող է տրամադրվել բացառապես մնացորդի տեղափոխման միջոցով այլ Նվեր քարտի Հաճախորդի դիմումի հիման վրա,
• Բանկը պատասխանատվություն չի կրում իր հսկողության տիրույթից դուրս տեղի ունեցած իրադարձությունների համար:

Roberto Piraloff Gift Card
Evocabank in collaboration with the chain of shops Roberto presents new gift cards for making payments at Roberto stores.
These Gift cards are an ideal gift option for anyone who prefers the digital and innovative.
The important advantage of a gift card is that you decide the amount of the gift, and the choice of the gift is left to him/her. You only choose the amount of money in the range of AMD 10,000-1,000,000.
To activate the gift card, you just need to have the EvocaTOUCH application or visit any branch of the Bank.
You can buy the gift card at Roberto stores and make purchases only at Roberto stores.
It is intended for non-cash purchases within 6 months from the date of purchase of the card, without service fee.
Service terms
• The card is provided free of charge and served for free.
• The Card is valid until and including the last day of the month indicated on the front of the Card.
• The card is recharged through the Bank, as well as through other payment terminals, and no commission is charged when recharging through the Bank's payment terminals.
• The Bank does not pay interest on card balances.
• In case of expiration of the Card or loss of the Card, the Card cannot be reissued.
• The Bank is not responsible for the damage caused to the Cardholder due to the loss of the Card, transfer of the Card and PIN code by the Cardholder to another person, as well as failure to use the funds in the card account before the expiry of the Card's validity period.
• The person receiving the card as a gift can visit a branch of the Bank or apply for activation of the card through the EvocaTOUCH application.
• If the person receiving the gift does not come to the Bank and activate the Card during the validity period of the Card, the amount of the Card is not subject to return.
• After the expiration of the activated card, the Bank starts calculating a monthly service fee of 10% (ten percent) on the balance of the card account as of the expiration date. The remaining amount can be provided exclusively by transferring the balance to another Gift Card based on the Customer's request.