Կազմակերպիր քո բնակարանի էներգաարդյունավետ վերանորոգումն Evocabank-ի հետ։
- Անձնագիր կամ նույնականացման քարտ ինչպես նաև, սոցիալական քարտ կամ սոցիալական քարտ չունենալու մասին տեղեկանք (ընդ որում սոցիալական քարտ և սոցիալական քարտ չունենալու մասին տեղեկանք չեն պահանջվում, եթե անձը ներկայացրել է նույնականացման քարտ),
- Եկամուտների մասին տեղեկանք գործատուից և առկայության դեպքում այլ եկամուտների վերաբերյալ
- Եթե Վարկառուն/համավարկառուն ինքնազբաղված է, ապա
- Հարկ վճարողի հարկային համարը (ՀՎՀՀ),
- Գրանցման վկայական,
- Կանոնադրություն (առկայության դեպքում),
- Գործունեության տվյալ տեսակով զբաղվելու թույլտվության փաստաթղթերը (ՀՀ օրենսդրությամբ նման պահանջի առկայության դեպքում),
- Ֆինանսական և հարկային հաշվետվությունները,
- Վերջին 6 ամիսների եկամուտների և ծախսերի հաշվետվություն/գրառումներ (առկայության դեպքում),
- Ինքնազբաղվածների եկամուտների գնահատման վերլուծություն (պարտադիր չէ, եթե վարկունակության գնահատումը կատարվում է պաշտոնական հաշվետվությունների հիման վրա,
- Վերանորոգվող գույքի վերանորոգման նախահաշիվ
- Վերանորոգվող անշարժ գույքի սեփականության վկայական,
- Պետական սուբսիդավորման դեպքում բոլոր ծախսերը պետք է հիմնավորվեն հաշիվ ապրանքագրով կամ վճարումը հավաստող այլ հիմքով (վճարման հանձնարարական, առաքման փաստաթուղթ կամ ընդունման-հանձնման ակտ)։

- Паспорт или удостоверение личности, а также социальная карта или справка об отсутствии социальной карты (при этом социальная карта и справка об отсутствии социальной карты не требуются, если лицо представило удостоверение личности),
- Справка о доходах с места работы и другие доходы при наличии
- Если Заемщик/созаемщик является самозанятым, то
- ИНН налогоплательщика,
- Свидетельство о регистрации,
- Устав (если применимо),
- Документы для разрешения заниматься данным видом деятельности (если такое требование существует в соответствии с законодательством РА),
- Финансовые и налоговые отчеты,
- Отчеты о доходах и расходах/записи за последние 6 месяцев (если применимо),
- Анализ оценки доходов самозанятых (необязательно, если оценка кредитоспособности основана на официальных отчетах).
- Смета расходов на ремонтируемое имущество
- Свидетельство о праве собственности на недвижимость, подлежащую ремонту,
- Все расходы с государственной субсидией должны быть подтверждены счетом-фактурой или другим подтверждением оплаты (платежным поручением, товарно-транспортной накладной или актом приема-передачи).