Evoca օնլայն վարկ մեր գործընկեր Wallet-ներում
Օնլայն վարկից օգտվելու համար ընդամենը հարկավոր է լինել Բանկի հետ համագործակցող Wallet-ների նույնականացված հաճախորդ և ունենալ Evoca-ի հաշվեհամար։ Իսկ եթե չունես Evoca հաշիվ, կարող ես բացել այն անմիջապես Wallet-ում վայրկյանների ընթացքում։
Վարկը տրամադրվում է Բանկի գործընկեր կազմակերպությունների միջոցով՝ անձնական, ընտանեկան, տնային կամ այլ օգտագործման համար նախատեսված, ձեռնարկատիրական գործունեության հետ չկապված, ապրանքների (աշխատանքների, ծառայությունների) պատվիրման կամ ձեռքբերման նպատակով: |
21 տարին լրացած ՀՀ ռեզիդենտները, որոնց տարիքը վարկի սպասարկման ընթացքում չի գերազանցի 65 տարեկանը և հանդիսանում են Բանկի հաշվետեր |
50.000.00 – 500,000.00 ՀՀ դրամ |
7․ |
23․82 % |
Համաձայն Բանկի կողմից կիրառվող սքորինգի և վարկունակության չափանիշների |
Գործընկեր կազմակերպությունը պարտավորվում է իր Բջջային հավելվածում ստեղծել Օգտատերերի կողմից Պատվիրատուին առցանց վարկավորման հայտի ներկայացման հնարավորություն: Վարկի գումարը փոխանցվում է հաճախորդի՝ բանկում բացված հաշվեհամարին/կամ Հաճախորդի` գործընկերոջ մոտ գործող հաշվարկային հաշվեհամարին, իսկ Բանկը պարտավորվում է վճարել Կատարողին մատուցված Ծառայության համար և պասատխանատվություն է կրում Պայմանագրով սահմանված կարգով: Գործընկեր կազմակերպությունը է կրում Օգտատերերի/Հաճախորդների պատշաճ նույնականացման համար |

To use an online loan, you only need to be an identified client of Wallets cooperating with the Bank and have an Evoca account. And if you don't have an Evoca account, you can open one directly in Wallet within seconds.
Loans will be issued through the Bank's partners for purchasing or ordering goods (works, service) for non-commercial personal, family or household use.
RA residents - Bank account holders who are 21 years of age or older but will not reach the age of 65 during the loan period.
AMD 50,000.00 – AMD 500,000.00
23.82 %
Creditworthiness assessment /loan approval criteria /
According to the scoring and creditworthiness criteria applied by the Bank
The decision on approving or declining the loan application will be made within a few seconds.
The loan will be made available within 1 (one) business day after the loan approval.
The partner organization undertakes to create in its Mobile application the possibility for Users to submit an online loan application to the Customer. The loan amount is transferred to the client's account opened in the bank/or to the settlement account of the Client's partner, and the Bank undertakes to pay the Provider for the Service provided and bears responsibility in accordance with the Agreement.