Evoca օնլայն վարկ մեր գործընկեր Wallet-ներում
Օնլայն վարկից օգտվելու համար ընդամենը հարկավոր է լինել Բանկի հետ համագործակցող Wallet-ների նույնականացված հաճախորդ և ունենալ Evoca-ի հաշվեհամար։ Իսկ եթե չունես Evoca հաշիվ, կարող ես բացել այն անմիջապես Wallet-ում վայրկյանների ընթացքում։
Վարկը տրամադրվում է Բանկի գործընկեր կազմակերպությունների միջոցով՝ անձնական, ընտանեկան, տնային կամ այլ օգտագործման համար նախատեսված, ձեռնարկատիրական գործունեության հետ չկապված, ապրանքների (աշխատանքների, ծառայությունների) պատվիրման կամ ձեռքբերման նպատակով: |
21 տարին լրացած ՀՀ ռեզիդենտները, որոնց տարիքը վարկի սպասարկման ընթացքում չի գերազանցի 65 տարեկանը և հանդիսանում են Բանկի հաշվետեր |
50.000.00 – 500,000.00 ՀՀ դրամ |
7․ |
23․82 % |
Համաձայն Բանկի կողմից կիրառվող սքորինգի և վարկունակության չափանիշների |
Գործընկեր կազմակերպությունը պարտավորվում է իր Բջջային հավելվածում ստեղծել Օգտատերերի կողմից Պատվիրատուին առցանց վարկավորման հայտի ներկայացման հնարավորություն: Վարկի գումարը փոխանցվում է հաճախորդի՝ բանկում բացված հաշվեհամարին/կամ Հաճախորդի` գործընկերոջ մոտ գործող հաշվարկային հաշվեհամարին, իսկ Բանկը պարտավորվում է վճարել Կատարողին մատուցված Ծառայության համար և պասատխանատվություն է կրում Պայմանագրով սահմանված կարգով: Գործընկեր կազմակերպությունը է կրում Օգտատերերի/Հաճախորդների պատշաճ նույնականացման համար |

Кредит Evoca online в кошельках наших партнеров
Чтобы воспользоваться онлайн кредитом, вам достаточно быть идентифицированным клиентом, сотрудничающим с Банком кошельков, и иметь Evoca счет. А если у вас нет Evoca счета, вы можете открыть его прямо в кошельке за считанные секунды.
Кредит предоставляется посредством партнеров Банка на покупку или заказ товаров (работ, услуг) для личного, семейного, домашнего или иного некоммерческого назначения. |
Резиденты РА – владельцы счета в Банке в возрасте 21 года и выше, которым в течение срока действия кредита не исполнится 65 года. |
50,000.00 – 500,000.00 драмов |
23.82 % |
Аннуитетные платежи |
Оценка кредитоспособности /условия утверждения кредита/ |
Согласно критериям скоринга и кредитоспособности, применяемым Банком |
Партнерская организация обязуется создать в своем Мобильном приложении возможность подачи Пользователями онлайн-заявки на получение кредита Клиенту. Сумма кредита переводится на счет Клиента, открытый в банке/или на расчетный счет партнера Клиента, а Банк обязуется оплатить Исполнителю предоставленную Услугу и несет ответственность в соответствии с Соглашением. Партнерская организация несет ответственность за правильную идентификацию Пользователей/Клиентов. |