Evocabank-ը և Al Fardan Exchange-ը ստորագրել են համագործակցության պայմանագիր
Նոր համագործակցության շրջանակում Evoca-ն և Al Fardan Exchange-ը կներդնեն փոխանցումների համակարգ, որի միջոցով ավելի կամրապնդվեն ՀՀ-ի և ԱՄԷ-ի ֆինանսական կապերը։
12.12.2024
Evocabank-ն ուրախ է հայտարարել Al Fardan Exchange Company-ի հետ համագործակցության մասին: Այսօր երկու ընկերությունները ստորագրել են նորարարական փոխանցումների համակարգի ներդրման մասին պայմանագիր, որն ուղղված է ՀՀ-ի և ԱՄԷ-ի միջև ֆինանսական կապերի ամրապնդմանը:
Այս համագործակցությունը խոստանում է ավելի արագ, անվտանգ և արդյունավետ միջազգային ֆինանսական լուծումներ երկու երկրների միջև: Փոխանցումների նոր համակարգն ուղղված է նպաստելու ՀՀ-ի և ԱՄԷ-ի միջև առևտրային և ֆինանսական գործառությունների ծավալների աճին՝ հաճախորդներին առաջարկելով հուսալի, թափանցիկ և արդյունավետ վճարային տարբերակներ:
Evocabank-ի Վարչության նախագահ Կարեն Եղիազարյանը նշեց. «Evocabank-ում մեր նպատակն է հաճախորդներին առաջարկել նորարարական ֆինանսական լուծումներ: Al Fardan Exchange-ի հետ այս համագործակցությունը մեզ հնարավորություն է տալիս ընդլայնելու բանկային ծառայությունները և ներդնելու այպիսի փոխանցման համակարգեր, որոնց միջոցով մեր հաճախորդները կկարողանան արագ և անվտանգ ուղարկել և ստանալ դրամական միջոցներ ՀՀ-ի և ԱՄԷ-ի միջև: Այս համագործակցությունը առանցքային քայլ է, որն ավելի կամրապնդի երկու երկրների միջև ֆինանսական և տնտեսական կապը»:
Համագործակցության մասին իր մեկնաբանությունում Al Fardan Exchange ընկերության Գործադիր տնօրեն Հասան Ֆարդան Ալ Ֆարդանը նշեց. «Evocabank-ի հետ մեր համագործակցությունն արտացոլում է անվտանգ և սահուն ֆինանսական լուծումներ առաջարկելու մեր հանձնառությունը՝ ամրապնդելով երկրների միջև կապերը: ԱՄԷ-ի և ՀՀ-ի միջև ավելի արագ, մատչելի և թափանցիկ ծառայությունների զարգացման միջոցով մենք նպաստում ենք ֆինանսների հասանելիությանը և երկու երկրների միջև առավել սերտ կապերի ամրապնդմանը: Արդյունավետորեն օգտագործելով ՀՀ-ում Evocabank-ի հաստատուն ներկայությունը և միջազգային գործառնություններում մեր փորձառությունը՝ այս նոր համագործակցությունը անհատներին և բիզնեսներին առաջարկում է փոխանցումների հուսալի, նորարարական և արդյունավետ լուծումներ: Միասին մենք ձգտում ենք պարզեցնելու և բարելավելու մեր հաճախորդների ֆինանսական գործարքները»:

Evocabank и Al Fardan Exchange подписали договор о сотрудничестве
В рамках нового сотрудничества Evoca и Al Fardan Exchange запустили услугу денежных переводов для укрепления финансовых связей между Арменией и Объединенными Арабскими Эмиратами.
12.12.2024
Evocabank рад объявить о значительном развитии сотрудничества с компанией Al Fardan Exchange. Сегодня компании подписали договор о внедрении передовой системы денежных переводов, нацеленных на укрепление финансовых связей между Арменией и ОАЭ.
Партнерские отношения между двумя компаниями отражают их общее видение по предоставлению более быстрых, безопасных, эффективных трансграничных переводов. Новая услуга денежных переводов предназначена для обслуживания растущих торговых и финансовых операций между РА и ОАЭ, предлагая клиентам непрерывный доступ к надежным и прозрачным вариантам платежей.
Председатель Правления Evocabank-а Карен Егиазарян отметил: «В Evocabank-е мы стремимся предоставлять нашим клиентам инновационные финансовые решения, которые отвечают их меняющимся потребностям. Углубленное партнерство с Al Fardan Exchange позволяет нам расширить наши услуги по переводу денег с тем, чтобы наши клиенты могли быстро и безопасно отправлять и получать денежные средства между Арменией и ОАЭ. Параллельно расширению экономических связей между нашими странами, указанное сотрудничество является важным шагом в предоставлении финансовых услуг мирового класса во имя процветания обеих стран».
Комментируя партнерство в данной области, исполнительный директор Al Fardan Exchange Хасан Фардан Аль Фардан отметил: «Партнерские отношения с Evocabank-ом отражают нашу приверженность предоставлению безопасных и эффективных финансовых услуг, укрепляющих связи между странами. Обеспечивая более быстрые, доступные и прозрачные услуги по переводу денег между ОАЭ и РА, мы повышаем финансовую доступность и способствуем более тесным связям между двумя странами. Используя устоявшееся присутствие Evocabank-а в Армении и наш опыт в трансграничных операциях, это сотрудничество предлагает семьям и предприятиям надежные, инновационные и эффективные платежные решения. Вместе мы стремимся упростить и улучшить процесс перевода денег».