Վերաբացվեց Բանկի «Գյումրի» մասնաճյուղը
Հուլիսի 2-ին վերաբացվեց Բանկի «Գյումրի» մասնաճյուղը: Այն այսուհետ գործելու է նոր հասցեում՝ Ռուսթավելի և Սայաթ-Նովա փողոցների խաչմերուկում՝ Ռուսթավելի 63/1 հասցեով:
Մասնաճյուղն իր նոր և հավատարիմ հաճախորդներին կսպասարկի գեղեցիկ, հարմարավետ և նորագույն տեխնիկայով հագեցած սպասարկման սրահում: «Գյումրի» մասնաճյուղը շարունակելու է մատուցել ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց համար նախատեսված բոլոր բանկային ծառայությունները:
Մասնաճյուղի բացման առիթով Բանկը հայտարարում է ակցիա նոր հաճախորդների համար՝
- Ցանկացած ավանդ կընդունվի գործող տոկոսադրույք +0.5% տարեկան անվանական տոկոսադրույքով,
- Ցանկացած սպառողական կամ բիզնես վարկ՝ գործող տոկոսադրույք -1% տարեկան անվանական տոկոսադրույքով:
Ակցիան կգործի մինչև սեպտեբերի 30-ը միայն «Գյումրի» մասնաճյուղի համար: Ակցիան չի գործի արդեն ընդունված ավանդների և գործող վարկերի վրա:
Մասնաճյուղում առկա է հերթի կառավարման համակարգ, ինչպես նաև վճարային տերմինալ, որը հնարավորություն է ընձեռում հաճախորդին առանց օպերատորին մոտենալու կատարել մի շարք բանկային գործարքներ:

Bank's Gyumri Branch Re-opened
On July 2, 2018 the Bank re-opened its Gyumri branch at a new location: 63/1 Roustaveli street, at the crossing of Roustaveli and Sayat-Nova streets.
The branch will provide its services to its existing and newly acquired customers in a stylish and comfortably furnished front office which is equipped with state-of-the-art technology.
The branch will continue delivery of all the banking services that are designed for individuals and legal entities.
On the occasion of the branch re-opening, the Bank announces a special campaign for new customers:
- Any deposit will by accepted at annual nominal interest rate that is 0,5% higher than the effective annual rate,
- Any consumer or business loan will be made available at annual nominal interest rate that is 1% lower that the effective annual rate.
The campaign is effective till September 30, 2018 for Gyumri branch of the Bank. It will not apply to the existing deposits and loans.
The branch has a queue managing system and a payment terminal to allow its customers to execute certain transactions without the involvement of the operator.