SingleTOUCH և ապառիկ վարկերի մարման նոր ժամանակացույց
Evocabank-ը հիշեցնում է, որ հուլիսի 16-ից անհրաժեշտ է կատարել SingleTOUCH և ապառիկ վարկերի մարումներն՝ ըստ նոր ժամանակացույցի։
16.07.2020
Հոգալով իր հաճախորդների համար՝ Evocabank-ը 6 ամսով երկարաձգել էր իր բոլոր SingleTOUCH և ապառիկ վարկատեսակների մարման վերջնաժամկետները, իսկ վարկերի ամսական մարումները սկսած մարտ ամսից հետաձգվել էին մինչև հուլիս ամիսը:
Տեղեկացնում ենք, որ հուլիսի 16-ից անհրաժեշտ է կատարել SingleTOUCH և ապառիկ վարկատեսակների մարումներն՝ ըստ նոր ժամանակացույցի։
Բանկի SingleTOUCH և ապառիկ վարկառուները Բանկում գրանցված իրենց էլեկտրոնային հասցեներին ստացել են իրենց վարկերի Մարման նոր ժամանակացույցերը, որտեղ՝
• Վարկի մարման վերջնաժամկետը երկարաձգվել է 6 ամսով,
• Մարտ, ապրիլ, մայիս և հունիս ամիսներին չվճարված գումարները վերաբաշխվել են հետագա ամիսների վրա։
Բանկը նաև իր վարկառուներին ուղարկել է sms հաղորդագրություններ, որպեսզի նրանք ստուգեն իրենց էլ․ հասցեները։
Բանկի այն վարկառուները, ովքեր չունեն էլեկտրոնային հասցեներ, կարող են տեսնել իրենց մարման նոր ժամանակացույցերը EvocaTOUCH հավելվածում կամ մոտենալ մասնաճյուղ և ստանալ մարման նոր ժամանակացույցը թղթային տարբերակով։ Ցանկության դեպքում մենք կարող ենք նաև օնլայն տարբերակով տրամադրել EvocaTOUCH հավելված մուտք գործելու համար անհրաժեշտ տվյալները։
Բանկը հիշեցնում է, որ հուլիսից սկսած վարկային պարտավորությունների ուշացումները, եթե այդպիսիք լինեն, արտացոլվելու են վարկառուների վարկային զեկույցներում։
Վարկի մարման օրը վճարում չկատարելու դեպքում Բանկը հաճախորդի հաշիվներին առկա միջոցներից կկատարի վարկի մարում՝ այդպիսով օգնելով մեր հաճախորդներին ուշացումներ չունենալ։
Evocabank-ում վարկերի ամսական մարումներ կարելի է կատարել՝
• EvocaOnline համակարգով և EvocaTOUCH բջջային հավելվածով,
• Բանկի, ինչպես նաև TellCell, EasyPay, Mobidram, Idram, Upay տերմինալներով, օնլայն և բջջային հավելվածներով,
• Այցելելով Բանկի գլխամասային գրասենյակ կամ որևէ մասնաճյուղ,
• Կատարելով փոխանցումներ այլ բանկերից՝ Բանկի 166009040014 տարանցիկ հաշվեհամարին՝ Նպատակ դաշտում նշելով վարկային պայմանագրի համարը կամ կոդը, իսկ Ստացող դաշտում նշելով վարկառուի անունը և ազգանունը։
Ցանկացած հարցի դեպքում մենք՝
• Սիրով սպասում ենք Ձեզ Բանկի գրասենյակներում,
• Պատասխանում ենք Ձեր հարցերին Բանկի բոլոր հարթակներում՝
• Կոնտակտային կենտրոն՝ 010 60 55 55
• Viber, WhatsApp, Zangi, Telegram՝ 099 60 55 55
• Բանկի ֆեյսբուքյան և ինստագրամյան էջեր
• Evocabank.am կայքում օնլայն չատ
Հաշվի առնելով հարցումների մեծ քանակությունը և կոնտակտային կենտրոնի գերծանրաբեռնվածությունը` խնդրում ենք ակնկալել զանգերի և հարցումների սպասելաժամանակի փոքր-ինչ երկարաձգում: Մենք ամեն ինչ անում ենք` Ձեր հարցումներին հնարավորինս արագ պատասխանելու համար:

Новый график погашения кредитов SingleTOUCH и рассрочки
Evocabank напоминает, что с 16 июля необходимо осуществлять погашение кредита SingleTOUCH и рассрочку по новому графику.
16.07.2020
Заботясь о своих клиентах, Evocabank отсрочил на 6 месяцев окончательный срок погашения всех кредитов SingleTOUCH и кредитов на покупку товаров в рассрочку, а ежемесячные платежи по кредитам с марта были отсрочены на срок до июля.
Уведомляем Вас, что с 16 июля необходимо производить погашения кредитов SingleTOUCH и кредитов на покупку товаров в рассрочку в соответствии с новым графиком погашения.
Заемщики Банка по кредитам SingleTOUCH и кредитам на покупку товаров на свой электронный адрес, зарегистрированный в Банке, получили новые графики погашения, в которых:
- Окончательный срок полного погашения кредита был отсрочен на 6 месяцев,
- Неуплаченные за март, апрель, май и июнь суммы были перераспределены на последующие месяцы.
Банк также отправил своим заемщикам sms-сообщения, с тем, чтобы они проверили свою эл.почту.
Заемщики Банка, не имеющие электронных адресов, могут ознакомиться с новыми графиками погашений в приложении EvocaTOUCH или же зайти в филиал Банка и получить бумажную версию нового графика погашений. При желании мы можем сообщить по интернету данные, необходимые для входа в приложение EvocaTOUCH.
Банк напоминает о том, что начиная с июля просрочки по кредитам (если таковые произойдут) будут отражены в кредитных отчетах заемщиков.
В случае, если в предусмотренный по графику день погашения заемщик не осуществил платеж, Банк за счет средств на счетах клиента произведет погашение кредита, таким образом помогая нашим клиентам избегать просрочек .
В Evocabank-е ежемесячные платежи по кредитам можно осуществлять:
- Посредством системы EvocaOnline и мобильного приложения EvocaTOUCH,
- Через терминалы Банка, а также терминалы TellCell, EasyPay, Mobidram, Idram, Upay, онлайн- и мобильные приложения,
- Посетив Головной офис или любой филиал Банка,
- Перечислив суммы из других банков на транзитный счет Банка номер 166009040014, в графе “Цель” указав номер или код кредитного договора, а в графе “Получатель” указав имя, фамилию заемщика.
При любых вопросах мы:
- С удовольствием ждем Вас в офисах Банка,
- Ответим на Ваши вопросы на всех платформах Банка:
- Контактный центр- 010 60 55 55
- Viber, WhatsApp, Zangi, Telegram - 099 60 55 55
- На фейсбукской и инстаграм-страницах Банка,
- На вебсайте Evocabank.am – онлайн чат.
Учитывая большое количество вопросов и сверхзагруженность контактного центра, просим предусмотреть некоторую задержку с ответом на Ваши вопросы. Мы делаем все от нас зависящее, чтобы по-возможности быстро ответить Вам.