SingleTOUCH և ապառիկ վարկերի մարման նոր ժամանակացույց
Evocabank-ը հիշեցնում է, որ հուլիսի 16-ից անհրաժեշտ է կատարել SingleTOUCH և ապառիկ վարկերի մարումներն՝ ըստ նոր ժամանակացույցի։
16.07.2020
Հոգալով իր հաճախորդների համար՝ Evocabank-ը 6 ամսով երկարաձգել էր իր բոլոր SingleTOUCH և ապառիկ վարկատեսակների մարման վերջնաժամկետները, իսկ վարկերի ամսական մարումները սկսած մարտ ամսից հետաձգվել էին մինչև հուլիս ամիսը:
Տեղեկացնում ենք, որ հուլիսի 16-ից անհրաժեշտ է կատարել SingleTOUCH և ապառիկ վարկատեսակների մարումներն՝ ըստ նոր ժամանակացույցի։
Բանկի SingleTOUCH և ապառիկ վարկառուները Բանկում գրանցված իրենց էլեկտրոնային հասցեներին ստացել են իրենց վարկերի Մարման նոր ժամանակացույցերը, որտեղ՝
• Վարկի մարման վերջնաժամկետը երկարաձգվել է 6 ամսով,
• Մարտ, ապրիլ, մայիս և հունիս ամիսներին չվճարված գումարները վերաբաշխվել են հետագա ամիսների վրա։
Բանկը նաև իր վարկառուներին ուղարկել է sms հաղորդագրություններ, որպեսզի նրանք ստուգեն իրենց էլ․ հասցեները։
Բանկի այն վարկառուները, ովքեր չունեն էլեկտրոնային հասցեներ, կարող են տեսնել իրենց մարման նոր ժամանակացույցերը EvocaTOUCH հավելվածում կամ մոտենալ մասնաճյուղ և ստանալ մարման նոր ժամանակացույցը թղթային տարբերակով։ Ցանկության դեպքում մենք կարող ենք նաև օնլայն տարբերակով տրամադրել EvocaTOUCH հավելված մուտք գործելու համար անհրաժեշտ տվյալները։
Բանկը հիշեցնում է, որ հուլիսից սկսած վարկային պարտավորությունների ուշացումները, եթե այդպիսիք լինեն, արտացոլվելու են վարկառուների վարկային զեկույցներում։
Վարկի մարման օրը վճարում չկատարելու դեպքում Բանկը հաճախորդի հաշիվներին առկա միջոցներից կկատարի վարկի մարում՝ այդպիսով օգնելով մեր հաճախորդներին ուշացումներ չունենալ։
Evocabank-ում վարկերի ամսական մարումներ կարելի է կատարել՝
• EvocaOnline համակարգով և EvocaTOUCH բջջային հավելվածով,
• Բանկի, ինչպես նաև TellCell, EasyPay, Mobidram, Idram, Upay տերմինալներով, օնլայն և բջջային հավելվածներով,
• Այցելելով Բանկի գլխամասային գրասենյակ կամ որևէ մասնաճյուղ,
• Կատարելով փոխանցումներ այլ բանկերից՝ Բանկի 166009040014 տարանցիկ հաշվեհամարին՝ Նպատակ դաշտում նշելով վարկային պայմանագրի համարը կամ կոդը, իսկ Ստացող դաշտում նշելով վարկառուի անունը և ազգանունը։
Ցանկացած հարցի դեպքում մենք՝
• Սիրով սպասում ենք Ձեզ Բանկի գրասենյակներում,
• Պատասխանում ենք Ձեր հարցերին Բանկի բոլոր հարթակներում՝
• Կոնտակտային կենտրոն՝ 010 60 55 55
• Viber, WhatsApp, Zangi, Telegram՝ 099 60 55 55
• Բանկի ֆեյսբուքյան և ինստագրամյան էջեր
• Evocabank.am կայքում օնլայն չատ
Հաշվի առնելով հարցումների մեծ քանակությունը և կոնտակտային կենտրոնի գերծանրաբեռնվածությունը` խնդրում ենք ակնկալել զանգերի և հարցումների սպասելաժամանակի փոքր-ինչ երկարաձգում: Մենք ամեն ինչ անում ենք` Ձեր հարցումներին հնարավորինս արագ պատասխանելու համար:

New Repayment Schedule for SingleTOUCH and Installment Loans
Evocabank reminds that from July 16, it is necessary to make repayments of SingleTOUCH and installment loans according to the new schedule.
16.07.2020
Wishing to ease the burden of monthly payments by our borrowers, Evocabank deferred for a six-month period the full repayment dates on SingleTOUCH and point-of-sale installment loans, the Bank has also suspended monthly payments on interest and principal until July.
Pls be informed that effective July 16 all borrowers on SingleTOUCH and point-of-sale loans should make their monthly payments under the modified amortization schedule.
The borrowers on Bank’s SingleTOUCH and installment loans have received their new amortization schedules on their e-mail address, in which:
- The full repayment date of the loan was deferred for 6 months,
- The unpaid amounts for March, April, May and June have been redistributed to the forthcoming months.
Besides, the Bank has sent short texts to its borrowers to check their e-mail boxes.
The Bank’s borrowers who have no e-mail addresses, will be able to see their new schedule in EvocaTOUCH app or obtain its hard copy in any Bank office. We can also provide them online with necessary data to log in EvocaTOUCH app.
The Bank reminds you that effective July all overdue payments, if any, will be reflected in the borrowers’ credit history.
In case of borrower’s failure to make a payment on the due date, the Bank will make loan payment using the funds available on the customer’s account thus helping our customers avoid overdue liabilities.
You may make monthly loan payments:
- Through EvocaOnline system and EvocaTOUCH mobile app,
- Using Bank’s terminals, as well as TellCell, EasyPay, Mobidram, Idram, Upay terminals, online and mobile apps,
- By visiting Bank’s Head office or any branch,
- Transferring money from other banks to the Bank’s transit account # 166009040014 indicating in the Purpose field the loan agreement number or code, and filling out the borrower’s first and last names in the Recipient’s field.
In case of any question, we
- Would be glad to service you at Bank offices,
- Will answer your questions at all Bank platforms:
- Contact center- 010 60 55 55
- Viber, WhatsApp, Zangi, Telegram - 099 60 55 55
- Bank’s Facebook and Instagram pages
- Evocabank.am online chat
With consideration of the huge number of questions asked and Contact center work overload, we request you to expect a delay in responding to your calls. We do our best to answer your questions as fast as possible.