Evocabank-ի մասնակցությունը Leasing Expo 2024-ին
Ապրիլի 12-14-ը Մերիդիան ցուցահանդեսային համալիրում տեղի ունեցավ Leasing Expo 2024-ը, որտեղ Evoca-ն հանդես եկավ իր բացառիկ առաջարկներով։
18.04.2024
Վստահ ենք՝ շատերդ կարդացել եք մեր նախորդ գրառումը, որտեղ մանրամասն խոսել էինք կայանալիք «Բոլոր սարքավորումները մեկ հարթակում», LEASING EXPO 2024-ի մասին։
Evoca-ն ուներ իր առանձին տաղավարը, որտեղ մասնագետները տրամադրում էին անվճար խորհրդատվություն և տալիս ամբողջական տեղեկություն Evoca Leasing-ի, ինչպես նաև գործող վարկային ակցիաների և առաջարկների մասին։
Բանկի նոր համագործակցությունների շնորհիվ՝ հաճախորդները հնարավորություն ունեն ձեռք բերել լիզինգի առարկա հանդիսացող պրոդուկտների լայն տեսականի՝ 0% տարեկան տոկոսադրույքով։

Evocabank's participation in Leasing Expo 2024
On April 12-14, Leasing Expo 2024 took place in the Meridian Exhibition Center, where Evoca presented its exclusive offers.
18.04.2024
We are sure that many of you have read our previous post, where we talked in detail about the upcoming "All equipment on one platform" LEASING EXPO 2024.
Evoca had its own booth, where specialists provided free consultation and complete information about Evoca Leasing, as well as current credit promotions and offers.
Owing to the Bank's new partnerships, customers have the opportunity to purchase a wide range of leasing products at 0% annual interest rate.