Evocabank-ի մասնակցությունը Leasing Expo 2024-ին
Ապրիլի 12-14-ը Մերիդիան ցուցահանդեսային համալիրում տեղի ունեցավ Leasing Expo 2024-ը, որտեղ Evoca-ն հանդես եկավ իր բացառիկ առաջարկներով։
18.04.2024
Վստահ ենք՝ շատերդ կարդացել եք մեր նախորդ գրառումը, որտեղ մանրամասն խոսել էինք կայանալիք «Բոլոր սարքավորումները մեկ հարթակում», LEASING EXPO 2024-ի մասին։
Evoca-ն ուներ իր առանձին տաղավարը, որտեղ մասնագետները տրամադրում էին անվճար խորհրդատվություն և տալիս ամբողջական տեղեկություն Evoca Leasing-ի, ինչպես նաև գործող վարկային ակցիաների և առաջարկների մասին։
Բանկի նոր համագործակցությունների շնորհիվ՝ հաճախորդները հնարավորություն ունեն ձեռք բերել լիզինգի առարկա հանդիսացող պրոդուկտների լայն տեսականի՝ 0% տարեկան տոկոսադրույքով։

Участие Evocabank в Leasing Expo 2024
12-14 апреля в выставочном центре Меридиан прошла выставка Leasing Expo 2024, где Evoca выступила своими эксклюзивными предложениями.
18.04.2024
Мы уверены, что многие из вас читали нашу предыдущую публикацию, где мы подробно рассказали о предстоящей выставке «Всё оборудование на одной платформе» LEASING EXPO 2024.
У Evoca был собственный стенд, где специалисты давали бесплатные консультации и предоставляли полную информацию об Evoca Leasing, а также текущих кредитных акциях и предложениях.
Благодаря новым сотрудничествам банка клиенты имеют возможность приобрести широкий спектр лизинговых продуктов по ставке 0% годовых.