Evoca-ն` զբոսաշրջության տարածաշրջանային ֆորումի գլխավոր գործընկեր
Հոկտեմբերի 26-27-ը Դիլիջանի ուսումնահետազոտական կենտրոնում տեղի կունենա Tourism Regional Forum 2024-ը։
22.10.2024
Tourism Regional Forum 2024-ը նպատակ ունի Հայաստանը դարձնել տարածաշրջանում առաջնային ուղղություն MICE զբոսաշրջության համար: MICE-ը տուրիզմի ուղղություն է, որը միավորում է զբոսաշրջությունը և Meetings` հանդիպումները, Incentives` խրախուսումները, Conferences` կոնֆերանսները և Exhibitions` ցուցահանդեսները: Այլ կերպ ասած` MICE-ը բիզնես միջոցառումների տուրիզմն է:
Ֆորումի ընթացքում տեղական և միջազգային էքսպերտները կբացահայտեն MICE զբոսաշրջության վերջին թրենդերը, մարտահրավերները և հնարավորությունները։
2 օր շարունակ սպասվում են ելույթներ, պանելային քննարկումներ և սեմինարներ։ Չմոռանանք նաև networking-ի մասին, որն ավելի կամրապնդի MICE ոլորտում համագործակցությունը։
Պարբերաբար լինելով բիզնես միջոցառումների հովանավոր՝ Evocabank-ը խթանում է մշակույթի, տնտեսության, արդեն նաև զբոսաշրջության կայուն զարգացումը Հայաստանում:

Evoca — главный партнер Регионального туристического форума
26-27 октября в Дилижанском учебно-исследовательском центре пройдет Региональный туристический форум 2024.
22.10.2024
Tourism Regional Forum 2024 призван сделать Армению основным направлением MICE-туризма в регионе. MICE — это туристическое направление, которое сочетает в себе туризм и встречи (Meetings), побуждения (Incentives), конференции (Conferences) и выставки (Exhibitions). Другими словами, MICE – это туризм деловых мероприятиий.
В ходе форума местные и международные эксперты расскажут о последних тенденциях, проблемах и возможностях MICE-туризма.
В течение 2 дней ожидаются выступления, панельные дискуссии и семинары. И давайте не забудем и о нетворкинге, который еще больше укрепит сотрудничество в сфере MICE.
Регулярно являясь спонсором деловых мероприятий, Evocabank способствует устойчивому развитию культуры, экономики и туризма в Армении.