Ապրիլի 27 և 28-ին կարիերայի քաղաքում տեղի ունեցավ լավագույն գործատուների փառատոնը, որտեղ Evoca-ն ծանոթացրեց իր մշակույթին, թիմին և ազատ աշխատատեղերին։
29.04.2024
Evocabank-ը Career City Fest 2K24-ին
Career City Fest` լավագույն գործատուների փառատոնը ամենամյա միջոցառում է, որը մեկ հարթակում համախմբում է հարյուրավոր ընկերությունների և հազարավոր մարդկանց։
Այս տարի կարիերայի քաղաքում Evocabank-ն իր տաղավարում հյուրընկալեց մի շարք երիտասարդների, որտեղ նրանք հնարավորություն ստացան՝
• Ծանոթանալ EvocaTeam-ին
• Ծանոթանալ ազատ աշխատատեղերին և թիմին միանալու հնարավորություններին
• Նկարվել #𝗲𝘃𝗼𝗰𝗮𝗺𝗼𝗼𝗱 ֆոտոզոնայում՝ Voki-ի հետ։
• Մասնակցել 14 հարցից բաղկացած Quiz-ին և շահել նվերներ
Հաղթողները 10-ն էին, որոնք նվեր ստացան գրքեր՝ ամենահետաքրքիր թեմաներով։
Միջոցառման ընթացքում տեղի ունեցան նաև պանելային քննարկումներ, որտեղ Evocabank-ի ՄՌԿ բաժնի ղեկավար Տաթև Վարդանյանը (Միջազգային որակավորված ՄՌԿ մասնագետ, SHRM ասոցիացիայի անդամ) կիսվեց մարդկային ռեսուրսների կառավարման ոլորտում իր 8 տարվա պրակտիկ փորձով, ներկայացրեց ՄՌԿ-ն ֆինանսաբանկային ոլորտում և խոսեց Բանկի մշակույթի ու EvocaTeam-ի մասին։
Կարևորելով շարունակական կրթության և զարգացման դերը` Evocabank-ն ընձեռում է մի շարք հնարավորություններ և՛ նորավարտ ուսանողներին, և՛ փորձառու մասնագետներին՝ շարունակաբար սովորելու, զարգանալու և դառնալու ոլորտի առաջատար մասնագետներ:

27 и 28 апреля в карьерном городе прошел фестиваль лучших работодателей, где Evoca представил свою культуру, команду и вакансии.
29.04.2024
Evocabank в Career City Fest 2K24
Career City Fest, фестиваль лучших работодателей, — ежегодное мероприятие, объединяющее на одной платформе сотни компаний и тысячи людей.
В этом году в карьерном городе Evocabank принял в своем павильене множество молодых людей, где у них была возможность:
• Познакомиться с командой EvocaTeam
• Узнать о вакансиях и возможностях присоединиться к команде
• Сфотографироваться с Voki в фотозоне #evocamood.
• Пройти викторину из 14 вопросов и выиграть призы.
10 победителей получили книги на самые интересные темы.
В ходе мероприятия также прошли панельные дискуссии, на которых руководитель отдела управления персоналом Evocabank Татев Варданян (Международный квалифицированный HR-специалист, член ассоциации SHRM) поделилась своим 8-летним практическим опытом в сфере управления человеческими ресурсами, представила управление человеческими ресурсами в финансово-банковской сфере и рассказала о культуре банка и команде EvocaTeam.
Подчеркивая роль непрерывного образования и развития, Evocabank предоставляет ряд возможностей как недавним выпускникам, так и опытным специалистам постоянно учиться, развиваться и становиться лидерами индустрии.