Ապրիլի 27 և 28-ին կարիերայի քաղաքում տեղի ունեցավ լավագույն գործատուների փառատոնը, որտեղ Evoca-ն ծանոթացրեց իր մշակույթին, թիմին և ազատ աշխատատեղերին։
29.04.2024
Evocabank-ը Career City Fest 2K24-ին
Career City Fest` լավագույն գործատուների փառատոնը ամենամյա միջոցառում է, որը մեկ հարթակում համախմբում է հարյուրավոր ընկերությունների և հազարավոր մարդկանց։
Այս տարի կարիերայի քաղաքում Evocabank-ն իր տաղավարում հյուրընկալեց մի շարք երիտասարդների, որտեղ նրանք հնարավորություն ստացան՝
• Ծանոթանալ EvocaTeam-ին
• Ծանոթանալ ազատ աշխատատեղերին և թիմին միանալու հնարավորություններին
• Նկարվել #𝗲𝘃𝗼𝗰𝗮𝗺𝗼𝗼𝗱 ֆոտոզոնայում՝ Voki-ի հետ։
• Մասնակցել 14 հարցից բաղկացած Quiz-ին և շահել նվերներ
Հաղթողները 10-ն էին, որոնք նվեր ստացան գրքեր՝ ամենահետաքրքիր թեմաներով։
Միջոցառման ընթացքում տեղի ունեցան նաև պանելային քննարկումներ, որտեղ Evocabank-ի ՄՌԿ բաժնի ղեկավար Տաթև Վարդանյանը (Միջազգային որակավորված ՄՌԿ մասնագետ, SHRM ասոցիացիայի անդամ) կիսվեց մարդկային ռեսուրսների կառավարման ոլորտում իր 8 տարվա պրակտիկ փորձով, ներկայացրեց ՄՌԿ-ն ֆինանսաբանկային ոլորտում և խոսեց Բանկի մշակույթի ու EvocaTeam-ի մասին։
Կարևորելով շարունակական կրթության և զարգացման դերը` Evocabank-ն ընձեռում է մի շարք հնարավորություններ և՛ նորավարտ ուսանողներին, և՛ փորձառու մասնագետներին՝ շարունակաբար սովորելու, զարգանալու և դառնալու ոլորտի առաջատար մասնագետներ:

Evocabank in Career City Fest 2K24
On April 27 and 28, the best employers’ festival took place in the career city, where Evoca introduced its culture, team, and vacancies.
29.04.2024
The best employers' festival Career City Fest is an annual event that brings together hundreds of companies and thousands of people on the same platform.
This year Evocabank hosted a number of young people at its booth of Career City where they had the opportunity:
- To get to know the EvocaTeam
- To find out about vacancies and opportunities to join the team
- To take pictures with Voki in the #evocamood photo zone.
- To take a 14-question Quiz and win prizes!
10 winners received books on the most interesting topics.
Panel discussions were also held during the event where Tatev Vardanyan (Internationally qualified HR professional, member of SHRM association) the head of Evocabank's HRM department shared her 8-year practical experience in the field of human resources management, presented HRM in the financial banking sector and talked about the Bank's culture and EvocaTeam.
Emphasizing the role of continuous education and development, Evocabank provides a range of opportunities for both recent graduates and experienced professionals to continuously learn, develop, and become leading specialists in industry.