Evoca-ն՝ Project Management Awards 2024-ի գլխավոր գործընկեր
PMI-ն առաջին անգամ Հայաստանում կազմակերպել է Project Management Awards 2024-ը, որը տեղի կունենա նոյեմբերի 3-ին Մատենադարանում։
29.10.2024Նախագծերի կառավարման առաջին մրցանակաբաշխությունը Հայաստանում տեղի կունենա նոյեմբերի 3-ին Մատենադարանում Նախագծերի կառավարման ինստիտուտի կողմից։
Տարբեր ոլորտների նախագծերի ղեկավարներ հնարավորություն ունեն ներկայացնելու իրենց ձեռքբերումները և արժանանալու հատուկ մրցանակների իրենց մասնագիտական ներդրումների համար։
Միջոցառման գլխավոր հյուրն է PMI խորհրդի նախագահ LuAnn Piccard-ը, ոլորտի մասնագետներ և խոսնակներ, որոնք կխոսեն նախագծերի կառավարման ապագայի, նորարարությունների, առաջնորդության մասին և կկիսվեն իրենց տարիների փորձով։ Նշենք նաև, որ Project Management Awards 2024-ի ժյուրիի կազմում կլինի Evocabank-ի Վարչության նախագահի տեղակալ Տաթևիկ Խաչատրյանը:
«Project Management Awards-ը PMI Armenia-ի հերթական կարևոր նախաձեռնությունն է: Evocabank-ը՝ որպես նախագծերի կառավարման ոլորտի գործընկեր, շարունակական աջակցություն է ցուցաբերում նման նորարար գաղափարներին: Այս անգամ ևս մենք միջոցառման գործընկերն ենք և կտրամադրենք հատուկ մրցանակ` յուրահատուկ, նորարար և թվային project manager-ի»,- իր խոսքում նշել է Տաթևիկ Խաչատրյանը։
Project Management Awards-ը կմիավորի ոլորտի մասնագետներին, ղեկավարներին և բոլոր նրանց, ովքեր հետաքրքրված են նախագծերի կառավարումով։
Մրցանակաբաշխության գլխավոր անվանակարգերն են՝
- Project Manager of the Year
- Project Manager for Social Impact
- Project Manager for Innovation
- Project Manager for Sustainability
Մրցանակաբաշխության հայտերը կարող եք լրացնել մինչև հոկտեմբերի 30-ը հետևյալ հղումով։
Evocabank-ը կարևորում ու առաջնահերթություն է տալիս կրթությանը, անձնային ու կարիերայի աճին՝ հաճախակի հովանավորելով նմանատիպ նախագծեր:

Evoca as the General Partner of Project Management Awards 2024
For the first time, PMI has organized the Project Management Awards 2024 in Armenia, which will take place on November 3 at the Matenadaran.
29.10.2024
The first awards ceremony for project management in Armenia will be held on November 3 at the Matenadaran by the Project Management Institute.
Project managers from various sectors will have the opportunity to present their achievements and receive special awards for their professional contributions.
The main guest of the event will be LuAnn Piccard, Chair of the PMI Board, along with industry experts and speakers who will discuss the future of project management, innovations, and leadership, sharing their experience of years. It should also be noted that Tatevik Khachatryan, the Deputy Chairman of the Management Board of Evocabank, will be part of the jury for the Project Management Awards 2024.
“The Project Management Awards is another important initiative by PMI Armenia. Evocabank, as a partner of the project management field, continuously supports such innovative ideas. Once again, we are a partner of the event and will provide a special award for the unique, innovative, and digital project manager,” -Tatevik Khachatryan stated in her speech.
The Project Management Awards will bring together industry professionals, leaders, and all those interested in project management.
The main categories of the awards are:
- Project Manager of the Year
- Project Manager for Social Impact
- Project Manager for Innovation
- Project Manager for Sustainability
You can submit applications for the awards until October 30 by clicking this link.
Evocabank values and prioritizes education, personal and career growth, frequently sponsoring similar projects.