Տոնական բացօթյա համերգ
Evocabank-ը սեպտեմբերի 14-ին, ժամը՝ 19:00-ին, Ազատության հրապարակում՝ Ալ. Սպենդիարյանի անվան օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնի բակում, կազմակերպել է բոլորի կողմից այսքան սպասված Իվետա Մուկուչյանի բացօթյա տոնական մեծ համերգը:
Համերգին հնչելու են արդեն բոլորի կողմից սիրված լավագույն հիթերը, ինչպես նաև ներկայացվելու է երգի պրեմիերա: Երեկոյի ընթացքում հյուրերին սպասվում է վառ լուսային և պարային շոու, գեղեցիկ հրավառություն, բարձր տրամադրություն, և, իհարկե, անակնկալներ Իվետայի կողմից: Համերգի մուտքն ազատ է:
Իվետա Մուկուչյանն արդեն երկար տարիներ Evocabank-ի հաճախորդն է, միևնույն ժամանակ՝ Բանկի գովազդային դեմքը: Մենք մշտապես նոր հնարավորություններ և ֆունկցիաներ ենք ավելացնում EvocaTOUCH բջջային հավելվածին՝ հնարավորություն տալով մեր հաճախորդներին, և հատկապես Իվետայի նման գերզբաղված և մշտապես ճամփորդող անձանց, 24/7 ռեժիմով կառավարել իրենց ֆինանսները: Իսկ վերջերս Evocabank-ը երկրորդ տարին անընդմեջ ճանաչվեց Լավագույն սպառողական թվային բանկը Հայաստանում՝ Global Finance հեղինակավոր ամսագրի կողմից: Մենք՝ որպես նորարար և երիտասարդական բանկ, պարբերաբար իրականացնելու ենք նմանատիպ նախագծեր:

Праздничный open-air концерт
Evocabank организует долгожданный праздничный концерт Иветы Мукучян, который состоится на площади Свободы - перед зданием Национального академического театра оперы и балета им. А. Спендиаряна 14 сентябя в 19:00.
На концерте прозвучат полюбившиеся всем лучшие хиты, состоится также премьера песни. Во время праздничного вечера гостей ждет яркое световое и танцевальное представление, красивый салют, отличное настроение и, конечно же, сюрпризы от Иветы. Вход свободный.
Уже многие годы Ивета Мукучян является клиентом Evocabank-а, одновременно она является рекламным лицом Банка. Мы постоянно добавляем новые возможности и функции к мобильному приложению EvocaTOUCH, давая возможность нашим клиентам, и в особенности, подобным Ивете сверхзанятым и постоянно путешествующим лицам управлять своими финансами в режиме 24/7. Недавно Evocabank второй год подряд был признан авторитетным журналом Global Finance Лучшим розничным цифровым банком Армении. Мы как инновационный и молодежный банк периодически будем проводить аналогичные проекты.